Lauriho hvězdná image

30. června 2006 v 12:21 |  Lauri Ylönen
Peří
"Včera jsem byl v Crobar (neblaze proslulá hospoda v Londýně) a ztratil jsem svá pírka. Vždycky mám něco, co je spojeno s ptáky, protože si myslím, že to docela nahání hrůzu - hlavně černé vrány. jsou typem zvířat, která jsou svým způsobem záhadná a strašidelná, ale jsou také plná moudrosti. Mám rád filmy s ptáky jako Hitchkokův film- The Birds. Peří mě dostalo."
Čepice
"Jsem velkým fanouškem Iron Maidena. Vlastně jsem ho nikdy neviděl naživo, ale ve Finsku je hodně dobrá skupina, která hraje jeho coververze. Stali se nejoblíbenější skupinou mezi všemi těmi rockovými lidmi, kteří chodí do klubů."
Tmavé oči
"Je to proto, že jsem byl minulou noc venku! Někteří lidé, když jsme dřív fotili oficiální fotky, mi nabízeli make up, aby zakryl tmavé stíny, ale mám ho rád. Byli jsme v Německém časopise a oni mi udělali oči bílé. Neměl jsem to rád, protože to vůbec nevypadalo jako já."
Kravaty
"Snažil jsem se vymyslet něco, abych vypadal hezky, tak jsem svázal dvě kravaty. Tuhle (ukázal na kravatu s pavoukem) jsem koupil v San Francisku, když jsem tam byl minulé Vánoce na prázdniny. Nemám moc rád pavouky, ale mám rád tuhle kravatu."
Žiletka
(jeho náramek, kde na asi dvou kožených páscích je žiletka)
"Koupil jsem si ho před třemi lety v Londýně. Je to už tři roky a já ho nemůžu svléci. Když jsem procházel na letišti bezpečnostním rámem, tak se najednou spustil alaem, začali mě prohledávat, až jsem jim ukázal, co to způsobilo."
Kalhoty
"Tyhle kalhoty jsou na karate, dělával jsem tae kwon do, když jsem byl dítě."
Tetování
"Dynasty je skupina lidí ve Finsku, okolo 20-30 lidí, a společně natáčíme nějaké songy. jsou tam lidé z různých skupin: od hip-hopových po rockové. Tohle jsou lidé, kteří se stali mými nejbližšími přáteli. Nazýváme tuhle skupinu Dynasty. Mnoho kapel se v posledních čtyřech letech stalo ve Finsku úspěšnými. asi 8 nebo 9 lidí má po různu tohle tetování - Pauli ho má též. Jsem fanoušek islandské zpěvačky Björk, tuhle ženu zbožňuji a proto jsem si ji v březnu 2003 nechal vytetovat na levé rameno, podívejte. Ne, neukáži vám to, to by jste museli svléci mé tričko!"
Inspirace pro styl
"Není nikdo, kdo by byl mým idolem v tomto slova smyslu. Snažím se vytvářet své vlastní věci, abych vyjádřil své pocity a nevypadal jako z časopisu. jsou někteří zajímavě vypadající lidé. Mám hodně rád Björk, dělá věci, které nepatří na tento svět. Mám její tetování. Drží své paže tak, že tvoří labuť. Není to o stylu, myslím, že je skvělá osobnost v každém ohledu. I v tom, jaká je její hudba. Myslím, že je hodně zajímavá."
Černá
"Vždycky jsem bral věci, které nosím a které dělám se svými vlasy, docela vážně. Je to má součást, i když je to jen na venek. Můžu vyjádřit své pocity. Lidé podceňují image nebo se smějí např. "Ó tyhle zpropadené popové hvězdy a jejich styl." a tak dále. Ale zároveň lidé, kteří dělají metal, se umějí díky stylu nejlépe vyjádřit, protože přemýšlí o tom, co nosí. Spousta lidí o tom přemýšlí, ani si neuvědomují, že to dělají, je to přirozené. A černá, nevím důvod. Cítím se mnohem víc pohodlně, když nosím černou než červenou, bílou nebo tak. Černá je melancholická barva a takový já jsem."
Módní chyby
"Opravdu nelituji věcí, které jsem v tomto směru udělal. Jeli jsme turné ve Finsku nazvané "Heal the world" (pozn. Uzdravte svět) a nosili jsme oblečení zdravotních sester, které bylo velmi úplé a sexy! Bylo to docela hezký, protože jsme pod tím nic nenosili. Byli jsme nazí a byl to pocit uvolněnosti."
Nákupy
"Nejsem ten, kdo nakupuje, všechno se stane náhodou. Někam jdu a něco uvidím, ale nejdu pro jednu konkrétní věc. Finsko a Helsinky nejsou místem k nakupování. Je tu jeden kluk, co vyrábí dobrý oblečení, ale opravdu neznám žádné skvělé obchody, protože je to všechno smíchané, jako oblečení pro skate, punk a rockový lidi. Když točíme video a někdo něco donese, obvykle řeknu: "Chci mít tohle.". Mám jeden opravdu hezký kabát od Armaniho. Nikdy bych si nic takového nekoupil, stojí to snad 1000 liber nebo tak nějak, ale vypadá to dobře ve videu, tak jsem si to vzal. Dostávám oblečení jenom náhodou."
Vlasy
"Skutečně jsem byl jen jednou v životě u holiče, zrovna když mi bylo šest. Byla to pro mě nuda - od té doby na své vlasy nenechám nikoho sáhnout. Upravuji si je i barvím vždy sám! Měl jsem už blond, modré, fialové, růžové, červené, teď černé…"
Klikni si pro zvětšení...
Kontaktní čočky
"Nechtěl bych, aby se mi každý mohl díval do očí. Činí mě to zranitelným. Proto často nosím barevné kontaktní čočky. Jen pro zvláštní lidi bych rád otevřel dveře do své duše."
Líbání
"Líbání je jedna z nejkrásnějších věcí na světě, není intimní. Přesto jsem sám. Ale jsem si jist, že brzy najdu tu pravou dívku."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iw iw | 7. ledna 2007 v 21:38 | Reagovat

je uzasny

2 Muck Muck | 3. dubna 2007 v 14:59 | Reagovat

Pls muzes sem dat par fotek Lauriho s blond vlasama jak je v tom klipu? dík

3 niks... niks... | 21. května 2008 v 21:05 | Reagovat

je tak sladkej az je skoda ze je o tolik starsi jak ja...:-*...o 15...ae stejne

4 Lintu Lintu | E-mail | 22. března 2009 v 8:17 | Reagovat

mám ho rada  takovej jakej a líbise mi moc)moi)

5 lauri kikus lauri kikus | 8. září 2009 v 17:15 | Reagovat

je to ten hejhezci clovicek na svete a je jedno jak vypada je stale originalni a protoho mam jeradsi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama