Září 2006

Videa z LovePlanet!!!!

27. září 2006 v 18:09 LovePlanet
Tady můžete shlédnout několik videí z LovePlanet;) (některý měly strašně zparchantělej zvuk tak sem je sem nedala)
Still standing - tohle video musim poznamenat, protože ten kdo byl na LovePlanet, tak nejspíš ví, že tam byl stánek Sony walkman a dělali tam razítka a dávali zelený náramky. já sem obdržela poslední náramek a na deny zbyly už jenom takový ňáký píšťalky. a tohle video točil někdo, kdo stál hodně blízko nás, takže tam, je úúúúplně nakonci ta píšťalka slyšet:-DDDDD
Sail away (bohužel velmi krátký)

Lauri v Popcornu!

26. září 2006 v 16:52 Novinky
Rychle běžte koupit Popcorn speciál, protože právě tam je teď plágoš Lauriho a taky pohled, na kterym je Lauri s kytarou! Sice to teda stojí 60 kvůli ňákejm dalším plágošům a kravinkám, ale co bysme pro Rasmus neobětovali, ne??? :-D

Lauriho podpis

26. září 2006 v 16:48 Lauri Ylönen
Tady je Lauríkův podpis:
No jo no.... škoda, že se nenaskytla na LovePlanet příležititost ukořistit taky jeden kousek :-( Hezky by se vyjímal zarámovanej na zdi nad mojí postelí.... :-))

TR vydají další desku v srpnu!

22. září 2006 v 15:09 Novinky
Jak to tak vypadá, na další desku Rasmíků si budeme muset ňákej ten čas počkat. Vydají desku asi v srpnu 07. Sice je to daleko, ale proč se netěšit už teď, že? Navíc podle Lauriho slov to má bejt vůbec nejlepší deska, co kdy vydali!

Lauri a jeho nová image

17. září 2006 v 20:31 Novinky
Lauri nám nejspíš kapku zlenivěl a tak se vykašlal na ostny a bodlinky. Vlasy má navíc trochu delší takže vypadá nějak divně... No Lauri cos nám to udělal...
No dobře tak zle zas nevypadá

Spřátelený blog o TR!

13. září 2006 v 21:37 Spřátelený blogy
Tak tady je náš první spřátelenej blog (o TR).
Takže se určitě podívejte:
Na to, kdy vznikl je tam toho fakt hrozný množství ;)

Eero má svou kapelu

12. září 2006 v 18:22 Eero Heinonem
Věděli jste, že Eero už dva roky působí taky ve skupině Hay & Stone??? Já jsem to právě našla na netu. V týhle taky finský skupině působí jako baskytarista a zpěvák. Celkem zvláštní ten název = seno a kámen =) Víc se dozvíte na oficiálnim webu, kde si můžete poslechnout i pár mp3.
Členové Hay & Stone: Eero heinonem -basa a zpěv
Petri Kivimäki - kytara
Hannu Risku - bicí

Rasmíci v Bravu!

7. září 2006 v 20:13 Novinky
Čauky!!!! Musim upozornit na to, že je ted v prodeji Bravíčko, ve kterym by měli bejt Rasmus! Myslim, že : The Rasmus a Tajemství meditace =) Jo a jestli se nepletu, tak je Lauri na titulní stránce!!! No nevim, ještě sem si to nestihla koupit, ale zejtra hned, jak narazim na trafiku =)

Hledá se Eero 3

4. září 2006 v 17:41 Fan Fiction
Lauri si ještě promnul oči jestli dobře vidí. Potom se zamyslel, jestli nemá halucinace ze smradu. Ale kdepak. Byl to Eero! Mezitím dorazil i Aki s Paulim.
"Jé čau Eero," zamektal automaticky Aki.
"Jé Eero!!!! Teda kde sakra seš? My tě tady honíme po všech čertech..." uvědomil si Aki.
Eero nic neřikal a jenom se tlemil. A pak spustil:
"Normálně, představte si, lezu si takle kanálem, a najednou přiletí něco takovýho dost tvrdýho, tak o velikosti...mobilu a zasáhne mě to přímo do hlavy. A aby toho nebylo málo, tak ňáký dementi mě tady zdupali, div že vstanu."
Lauri, Aki a Pauli se tvářili strašně nevinně, i když jim to bylo prd platný, protože v kanále byla tma...
"Eeeeee... Hele... A co TY si dělal v kanále??" nadhodil Lauri "jiné" téma a zatímco svítil Eerovi do ksichtu mobilem, Aki si všimnul, že v kanále je fakt signál! Takže Lauri nekecal!

"Nooooo...A co VY děláte v kanále??"
Bylo by to trochu na dlouho, a tak si naši rasmíci řekli, že toho nechaj a tato kanálová záležitost upadla v zapomnění
Dodnes nikdo neví, co Eero v kanále dělal, ovšem najisto se zjistilo, že v kanále je signál. Aki našel za svitu Lauriho telefonu mobil svůj, ale bohužel se mu přitom omylem podařilo zahodit ten Lauriho. Po tomto incidentu měl Lauri "přátelský rozhovor" s Akim, který je ovšem tak sprostý, že neprošel cenzurou.
The End:)

Další sestřih TR

3. září 2006 v 15:05 Videa
Tady je další sestřih o TR z youtube

Hledá se Eero 2

2. září 2006 v 20:00 Fan Fiction
Lauri se podrbal za uchem a začal řvát na celý Helsinky: "Eeeeeeeeroooooo!!!" jak jen mu to chraplák dovolil. A tak zkusil štěstí Aki a potom Pauli. Věřte tomu nebo ne, ale nikdo se neozval. A protože si všichni vyřvali hlasivky, museli se dorozumívat chvíli znakovou řečí. Nikdo z nich jí sice neuměl, ale stejně si skvěle (a bez hádek) rozumněli. Lauri, který jako první začal řvát, také první začal mluvit.
"Hele nový elektro. Nepudeme do něj?"
Ale místo odpovědi: "Já sem pro" si tím zasloužil jen velmi, velmi zlý pohled za strany Pauliho. Tentokrát zkusil štěstí Aki, kterýmu se mezitím taky vrátil hlas, a zkusil zavolat Eerovi. A ani si nevšimnul, že se na něj řítí kolo. Paní větších rozměrů, která na něm jela, naposlední chvíli stačila agresivně zacinkat. Aki se tak leknul, že vyskočil metr dvacet do vzduchu. A zatímco Aki padal (F-F-F-Falling! :-DD), padal i mobil, akorát s tím rozdílem, že do kanálu. Z kanálu se ozvalo žuchnutí a potom taky bolestný výkřik. Ale co zmohl bolestný výkřik proti křiku Akiho, který opravdu nahlas a opravdu sprostě vyřvával za "plnoštíhlou" na kole.
"Ať mi tam pro ten mobil vleze!"
"Menší problém…ona tou dírou neproleze…"
Aki srdceryvně (a uchoryvně) zavyl.
"Dobře dobře dobře…" řekl neochotně Pauli a nedůvěřivě se podíval na díru do "neznáma". "Chceš tim říct, že tam chceš vlízt…?"
Aki neústupně přikývl a ještě si k tomu dupnul.
"Tak jdi," pobídnul Akiho Lauri.
Aki ochotně ale nejistě skočil do díry a dopadl na něco velikýho a měkýho. Znechuceně z toho slez a čekal, co bude dál. Po několika sekundách vedle něj elegantním skokem přistál Lauri a začal litovat, že si nevzal plynovou masku. A nakonec přistál Pauli (nepříliš elegantním skokem).
"Nevíte někdo, kam zhruba ten mobil padal?" zeptal se s nadějí v hlase Aki.
"Ne, nevim. Já se totiž do kanálu nekoukám," odsekl Lauri.
"Hele, puč mi svůj mobil, já si s nim posvítim."
"Dej ty pracky pryč, ještě mi někam zahodíš i ten můj!"
"Hele tak třeba je fakt Eero v kanále," zamyslel se Pauli.
A tak vyrazili křížovat helsinské kanály.
"To sem nevěděl, že může bejt v kanále taková bžunda," liboval si Aki (+ vražedné pohledy Pauliho a Lauriho). Jak se zdálo, bavilo to jenom Akiho. Když už chodili kanálama kdovíjak dlouho, rozhodli se, že se vrátí. Po chvíli (cca tři hodiny) blouzení a přemlouvání Akiho se vrátili k otvoru. Lauri znova šlápnul do toho něčeho velkýho a měkýho. Odvážil se, a posvítil mobilem. Překvápko…